Idealny sposób na przetransportowanie dużej ilości płynu to …

0
872
Idealny sposób na przetransportowanie dużej ilości płynu to ...

Wstęp

W sklepie internetowym Kuchnioland dostępne są duże kubki 1l. W ofercie znajduje się wiele wzorów. W tych zazwyczaj ciężko przebierać przy kubkach tak dużych rozmiarów. W sklepie Kuchnioland wybór jest naprawdę duży. Nie trzeba martwić się o to, że wybierany kubek będzie nudny. Można dać się ponieść kreatywności, dopasować go do reszty swojej zastawy czy też po prostu do swoich upodobań.

Rodzaje wzorów

W większości są to wzory różnych gatunków ptaków, w mniejszych lub większych rozmiarach. Do wyboru mamy Rudziki, Zimorodki, Sikorkę, Sowy, Dudki, Gile, a także uroczy rysunek Sowy oraz dzikich ptaków.

Można również znaleźć rysunki przeróżnych kwiatów. Jest to wzór Kagri, Zahra, Safa, Griana czy Wild poppies (dzikie maki). Dostępny jest również wzór ludowy, krakowski. Na nim również widoczne są kwiaty.

Wzory nadadzą się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzielą się na linię Flower, Animals, Five O’Clock, ETNO oraz Duo Classics. Rysunki są dopracowane do ostatniego szczegółu niczym dzieła sztuki. Duży kubek 1l jest zapakowany w ozdobne pudełko.

Funkcjonalność

Świetnie nada się dla osób lubiących spożywać duże ilości kawy lub herbaty na raz. Dzięki jego rozmiarom nie trzeba cały czas dolewać sobie napoju bądź przyrządzać go od nowa. Duży kubek 1l może być użyty zastępczo zamiast dolewania herbaty czy kawy z dzbanka, przy zamiarze wypicia jej w większej ilości. Jest idealny, jeśli ktoś lubi dzielić się przygotowanymi napojami z chłopakiem, dziewczyną, siostrą, bratem, mamą, tatą czy przyjaciółmi. Z pewnością będzie też trafionym, niestandardowym prezentem.

Pojemność naczynia sprawia, że można użyć go również zastępczo dla miski, na przykład do zjedzenia zupy czy płatków śniadaniowych. Zapewnia mu to wielofunkcyjności i ogranicza wydane pieniądze oraz zużycie miejsca w kuchennych szafkach. W dodatku rzadko można natknąć się na miski, które są tak zdobione.

Jakość

Duże jednolitrowe kubki wykonane są z bardzo trwałej i wytrzymałej, nowoczesnej porcelany New Bone China, by zapewnić smakoszom herbaty jak najlepsze doświadczenie. Jakość tych bardzo dużych kubków nie pozostawia do życzenia. Duży kubek 1l ma bardzo wytrzymałe brzegi, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że zniszczy się podczas ustawiania z innymi naczyniami. Nie straszna mu jest także zmywarka, choć oczywiście można go myć również ręcznie. Wzory są utwardzone, przez co nie trzeba się obawiać o ich szybkie starcie. Kubka można używać codziennie, przez bardzo długi czas. Doskonale nada się na lata użytkowania. W dodatku jego cena nie przekracza pięćdziesięciu złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here