Lot w aerotunelu

0
337
Lot w aerotunelu

Jeśli jesteś osobą szukającą adrenaliny, uwielbiasz doświadczać nowych rzeczy lub szukasz niezapomnianego prezentu dla bliskiej Ci osoby – LOT W AEROTUNELU jest właśnie dla Ciebie! Jest to maksymalnie ekscytujący i całkowicie bezpieczny lot odbywający się w specjalnie do tego przystosowanym tunelu aerodynamicznym.

Czym jest lot aerodynamiczny i czy jest bezpieczny?

Lot w tunelu aerodynamicznym pozwala na unoszenie ciała w bezwładny sposób w specjalnej kapsule aerodynamicznej – przypominający latanie w chmurach. Za pomocą siły własnych mięśni w łatwy sposób możesz wpłynąć na kierunki oraz wysokość własnego lotu. Przeżycie tych niesamowitych chwil w tunelu aerodynamicznym możliwe jest dzięki bardzo silnym strugom powietrza generowanym przez specjalistyczny symulator lotu. O nic nie musisz się martwić! Lot odbywa się pod stałą opieką profesjonalistów w pełni kontrolujących panujące warunki w tunelu. Do przeżycia prawdopodobnie najlepszych chwil w swoim życiu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych przygotowań ani szkoleń – instruktaż udzielany jest na miejscu.

Aerotunel – przeciwskazania

Mimo, iż lot w tunelu aerodynamicznym jest przeznaczony dla każdego, a jego celem jest przede wszystkim dostarczanie rozrywki należy pamiętać o kilku przeciwskazaniach, które należy przedyskutować z Instruktorem:

  • problemy z kręgosłupem,
  • choroby serca,
  • ciąża,
  • choroby neurologiczne np. epilepsja.

Komu podarować prezent marzeń?

Ekscytujący lot w aerotunelu jest nie tylko świetną przygodą, ale uczy także koordynacji i kontroli własnego ciała. Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym jest coraz częściej wybieranym prezentem gwarantującym niezapomniane wspomnienia dla każdego. Nie trzeba skakać ze spadochronem, żeby poczuć wiatr we włosach, a ten oryginalny prezent sprawdzi się na wiele okazji:

  • prezent na dzień chłopaka / dziewczyny,
  • urodziny kumpla,
  • rocznica ślubu / randka
  • imieniny wujka i wiele innych.

Być może voucher okaże się początkiem sportowej kariery lub odnalezieniem życiowej pasji?

Jak ubrać się na lot w tunelu aerdynamicznym?

Jedynym i niezbędnym do odbycia lotu elementem ubioru jest obuwie sportowe – najlepiej sprawdzą się lekkie, wiązane sneakersy. Pozostałe części garderoby zapewnia organizator – specjalny kombinezon, kask oraz zatyczki do uszu. Dla własnej wygody polecamy ubrać wygodną koszulkę i spodnie, które pod kombinezonem nie będą ograniczały ruchów w trakcie lotu.

Udanej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here