Czy opłaca się wypożyczyć przyssawki do szkła UPG i Kappel?

0
856
Czy opłaca się wypożyczyć przyssawki do szkła UPG i Kappel?

Decydując się na wynajęcie przyssawek do szkła, trzeba porównać ofertę wypożyczalni. Nie wszystkie zapewniają dostęp do wysokiej jakości wydajnych urządzeń takich jak przyssawki UPG i Kappel. To rozwiązania jedne z najlepszych w swojej klasie, zapewniające bezpieczeństwo, stabilność oraz precyzję pracy. Dowiedz się, dlaczego warto sięgnąć właśnie po nie.

Często zakup przyssawek do szkła na własność jest nieopłacany. Jeżeli korzystasz z nich tylko od czasu do czasu to może się okazać, że bardziej korzystne będzie wynajęcie niż kupowanie urządzeń. W takiej sytuacji powinieneś wybrać ofertę wypożyczalni zapewniającej dostęp do sprzętów najlepszej klasy.

Dlaczego ważna jest jakość przyssawek do szkła?

Przyssawki do szkła wykorzystywane są do ciężkich prac, czyli przenoszenia i montowania tafli szklanych i nietypowych, czasem o bardzo dużych gabarytach. Współpracują ściśle z żurawiem i składamy wysięgnikiem – ramię ma dość duży zasięg w pionie i w poziomie, co pozwala na dużą swobodę w pracach montażowych oraz demontażu. Ze względu na to, jak ważną rolę pełnią przyssawki do szkła, wybór sprzętów w wypożyczalni powinien być przemyślany. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że szyby czy inne kruche elementy nie ulegną uszkodzeniom mechanicznym.

Przyssawki do szkła godne polecenia

Przyssawki do szkła UPG i Kappel odznaczają się na tle konkurencji bardzo dobrymi parametrami pracy. Pierwsze urządzenie występuje w dwóch wariantach 350-2 oraz 600-2. Pierwszy ma udźwig wynoszący 350 kg, a drugi, analogicznie, 600 kg. Gabaryty są utrzymywane przez dwa rodzaje ssawek, które są operowane w dwóch niezależnych obwodach próżniowych. Operator ma zapewniony wysoki komfort, m.in. dzięki łatwemu manewrowaniu i akustycznym powiadomieniom o zbliżającej się przeszkodzie.

Przyssawki do szkła godne polecenia

Łatwe i przenoszenie i osadzanie szyb

Do przenoszenia i osadzania we framugach czy konstrukcjach jeszcze większych elementów warto wybrać przyssawki Kappel DSKZ2-600. Ich udźwig to 600 kg, ale ze względu na bardziej zaawansowaną pracę urządzenia, jest ono wynajmowane z operatorem i żurawiem. Pracują długo i niezawodnie za sprawą wyposażenia w akumulator 12 V o dużej pojemności. Dzięki przedłużanym ramionom możliwe jest manewrowanie elementami nawet na dużym dystansie.

Gdy potrzebujesz niezawodnych przyssawek do szkła, skorzystaj z oferty dobrej wypożyczalni. Specjalista powinien Ci doradzić najlepsze rozwiązanie dopasowane do miejsca, charakteru inwestycji oraz rodzaju i wagi przenoszonego ładunku. Dobrze, jeśli może Ci zaoferować skorzystanie z urządzeń takich jak Kappel czy UPG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here