Sofa glamour Ideal Meble. Jak wybrać najpiękniejszą?

0
1103
Sofa glamour Ideal Meble. Jak wybrać najpiękniejszą?

Sofa glamour to nie tylko królowa salonu to często najważniejszy i najpiękniejszy mebel w całym domu. Jak kupić taką sofę glamour, żeby nie tylko była piękna, ale też wygodna. W paru słowach postaramy się to przybliżyć.

Jaką sofę glamour wybrać?

Sofa jaka jest każdy widzi, ale my chcemy aby nasza sofa nie tylko wyglądała pięknie, ale też była wygodna i trwała, po prostu luksusowa. Bo właśnie luksusowy ma być salon w stylu glamour.

Ważnymi elementami w stylu glamour są luksus i światło. Luksus w naszej sofie glamour możemy sobie zagwarantować kupując mebel w dobrym sklepie, który jest długo na rynku, ma bogatą ofertę i sprzedawca potrafi nam doradzić model.

Sofa glamour powinna być wykonana z dobrej jakości materiałów. Dobrze jest gdy możemy mieć wpływ na wielkość naszego wypoczynku, nie tylko długość ale również głębokość czy wysokość. Wiadomo, że inne meble będą wygodne dla osób wysokich, a inne dla osób niskich.

Sofa glamour nowoczesna na nóżkach Aldo 2 os.

Sofa glamour nowoczesna na nóżkach Aldo 2 os. (foto:IdealMeble.pl)

Jak już wspomnieliśmy styl glamour lubi światło zarówno to naturalne, to z lamp i to odbite od błyszczących powierzchni. Jak ma się to do sofy? Dodatki w naszej sofie glamour mogą doskonale spełniać tą funkcję. Błyszczące nóżki, taśmy pinezkowe zastosowane przy naszej sofie błyszczące złote lub srebrne.

Jeżeli zdecydujemy się na sofy chesterfield, królowe w świecie sof glamour to możemy w niektórych modelach zdecydować się na szatozy lustrzane i … guziki kryształowe, lub w droższej wersji kryształki Swarovskiego. Guziki kryształowe, kryształki Swarovskiego przepięknie rozpraszają światło tworząc refleksy świetlne. Sofy z takimi guzikami wyglądają na lżejsze, pełne wdzięku no i oczywiście luksusowe.

Czy sofa glamour nadaje się dla rodziny?

Oczywiście , że soga glamour nadaje się dla rodziny. Wybierając tapicerkę warto zwrócić uwagę aby tkanina czy skóra nie tylko wyglądała pięknie, ale też miała ograniczone wchłanianie płynów lub łatwe czyszczenie. Przy bogatej ofercie tkanin, czy skór nie nie jest to trudne.

Takie elementy jak taśmy pinezkowe, czy kryształki nie mają wpływu na użytkowanie.

Sofa Chesterfield Classic Z Kryształkami Skóra 3 os.

Sofa Chesterfield Classic Z Kryształkami Skóra 3 os. (foto: IdealMeble.pl)

Sofa glamour może też posiadać funkcję spania. W zależności od modelu sofy dostępne są różne modele funkcji spania od tych do spania codziennego do tych do użytku okazjonalnego.

Stolik glamour niezbędny przy pięknej sofie.

Stolik glamour to niewielki ale bardzo przydatny mebel. Może służyć do odstawienia filiżanki z herbatą lub jako miejsce do pięknej dekoracji.

Fotel glamour dopełnienie wypoczynku.

W zależności od tego czy zdecydowaliśmy się na sofę glamour nowoczesną czy stylową dobrze jest dobrać odpowiedni fotel. Fotel nie musi być w tym samym kolorze co wypoczynek, może być elementem charakterystycznym.

Jeśli fotel glamour ma tworzyć komplet z wypoczynkiem warto wybrać taki który jest elementem zestawu.

Fotel glamour SHRIMP VELVET

Fotel glamour SHRIMP VELVET (foto:IdealMeble.pl)

Bardzo modnym rozwiązaniem jest też uzupełnienie sofy glamour o fotel Uszak, z wysokim oparciem.

Ważne aby wybrany fotel glamour pasował do całości aranżacji w stylu glamour.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here