Mieszkania w Krakowie – gdzie najlepiej kupić nieruchomość?

0
819
Mieszkania w Krakowie - gdzie najlepiej kupić nieruchomość?

Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce. Krakowski rynek nieruchomości jest ogromny, wymagający i różnorodny. Do miasta co roku napływa ogromna ilość młodych ludzi, studentów, obcokrajowców podejmujących pracę w międzynarodowej korporacji oraz turystów. Dlatego w Krakowie buduje się sporo, a popyt znacznie przewyższa podaż, mimo że jest to równocześnie bardzo trudny i wymagający rynek, bo konkurencja jest ogromna i każdy deweloper walczy o klienta jak może.

Szukamy mieszkania na krakowskim rynku pierwotnym

Ilość firm deweloperskich w samym Krakowie jest bardzo duża i ciężko w ten sposób znaleźć wymarzone miejsce. Inwestycji na sprzedaż można szukać w Internecie na dwa sposoby. Pierwszy polega na wyszukiwaniu nieruchomości w określonej okolicy, podczas gdy druga metoda opiera się na wyborze docelowego dewelopera, a dopiero potem konkretnej inwestycji. Tak naprawdę nie da się stwierdzić, która metoda jest lepsza, szybsza czy bardziej pewna. Wydaje się jednak, że dla większości kupujących priorytetem jest mieszkanie w określonej okolicy czy dzielnicy miasta. Piękne mieszkania w Krakowie oferuje na przykład firma deweloperska Inter-Bud Developer. Z samym deweloperem oraz ofertą można się zapoznać w Internecie, co jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Jakie mieszkania w Krakowie oferuje Inter-Bud? Przyjrzyjmy się kilku ofertom.

Modne i nowoczesne Grzegórzki

W ofercie krakowskiego dewelopera można znaleźć inwestycje w samym centrum miasta. Dzielnica Grzegórzki jest świetnie skomunikowana praktycznie z każdą częścią miasta. Inter-Bud oferuje na przykład nowoczesne apartamenty Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane w okolicy ul. Podgórskiej i Grzegórzeckiej nad samą Wisłą czy eleganckie osiedle Grzegórzki Park przy Francesco Nullo. Wiślane Tarasy 2.0 zachwycają umiejscowieniem praktycznie w samym centrum miasta przy równoczesnym zachowaniu spokoju i zieleni w okolicy. Luksusowe apartamenty w nowoczesnych blokach mają widok na panoramę miasta i rzekę Wisłę, a osiedle Grzegórzki Park znajduje się w niedalekiej odległości od centrum handlowego Galeria Kazimierz i dwóch dużych punktów przesiadkowych – Ronda Grzegórzeckiego oraz nieco dalej Ronda Mogilskiego. W tej części miasta warto również sprawdzić ofertę mieszkań na osiedlu Fabryczna City, zlokalizowanych niedaleko Al. Pokoju.

Spokojne rodzinne osiedla w Krakowie

Rynek nieruchomości rozwija się w Krakowie nie tylko w centrum. W ofercie krakowskiego dewelopera Inter-Bud Developer można znaleźć też atrakcyjne mieszkania zlokalizowane na zielonych Klinach czy os. Bohaterów Września w północno-zachodniej części miasta. Osiedle Piasta Towers oraz Panorama Kliny (gdzie właśnie rozpoczął się nowy etap) czeka na miłośników zieleni, ciszy i spokoju. Te mieszkania cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród par, młodych małżeństw i rodzin z małymi dziećmi. Mieszkanie poza centrum ma wiele uroków, takich jak brak korków i hałasu samochodów, dużo zieleni, brak problemów z miejscem do parkowania, obecność sklepów spożywczych, szkół i przedszkoli w okolicy. Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, wybierz sprawdzoną inwestycję od Inter-Bud Developer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here