Jakie bonusy bukmacherskie oferują legalnie działające firmy?

0
40
Jakie bonusy bukmacherskie oferują legalnie działające firmy?

W praktyce bonusy bukmacherskie to coś, co zdecydowanie wabi graczy. Nic dziwnego: dzięki nim można wygrywać więcej i w łatwiejszy sposób. Oferta w tym zakresie jest jednak bardzo szeroka, dlatego warto dowiedzieć się, jakie rodzaje bonusów oferują legalnie działające firmy. Sprawdźmy to i dowiedzmy się, w jaki sposób wybierać tego typu propozycje.

Bonusy bukmacherskie na start

Jedną z ciekawszych opcji są bonusy bukmacherskie na start, czyli dedykowane dla nowych graczy. Oczywiście ich wartość różni się w zależności od buka. Wiodące polskie firmy prześcigają się więc w ich wysokości, aby zaoferować swoim klientom możliwie jak najlepszą ofertę w tym zakresie.

Bonusy bez depozytu

Ogromną popularnością wśród graczy cieszą się zwłaszcza bonusy bez depozytu. Oznacza to, że gracz nie musi inwestować swoich własnych pieniędzy, aby rozpocząć grę. Tutaj każdy buk ma nieco inne zasady z tym związane. U jednych bonus można wypłacić, więcej jest jednak takich, którzy wymagają obrotu takimi środkami. Aby dowiedzieć się, jak wygląda to u danego buka, koniecznie trzeba sprawdzić regulamin.

Bonusy na zakład bez ryzyka

Ciekawą opcją jest także zakład bez ryzyka do określonej kwoty. Co oznacza to w praktyce? Jeśli obstawiony kupon będzie przegrany, to określona suma zostanie zwrócona na konto gracza. Jeśli natomiast kupon „wejdzie”, to można liczyć na wygraną, zgodnie z założonym kursem. Warto pamiętać jednak o kilku zasadach. Zazwyczaj wymaga się tutaj określonego, minimalnego kursu, a także kuponu AKO, czyli złożonego z kilku zdarzeń. Ponownie jednak trzeba sprawdzić regulamin danego buka, co pozwoli poznać szczegóły takiego bonus.

Bonusy za polecenie

Bukmacherzy chcą oczywiście przyciągać do siebie jak największą liczbę graczy. Nie dziwi więc, dlaczego premiowane są polecenia dla kolejnych osób. Zazwyczaj polega to na przesłaniu linka do osoby, która w przypadku zarejestrowania się otrzymuje bonus. Na bonus może liczyć także gracz polecający, czyli tak naprawdę wygrywa każda ze stron. Tutaj ponownie warto mieć na uwadze, że wysokość bonusu zależy od bukmachera i warto sprawdzić ją wcześniej, jeszcze przed przesłaniem linka.

O czym pamiętać wybierając ofertę?

Wiemy już, jakie są najczęstsze rodzaje bonusów bukmacherskich. O czym jednak pamiętać, decydując się na ich wykorzystywanie? Zdecydowanie najważniejszym aspektem jest to, aby korzystać tylko i wyłącznie z oferty legalnych bukmacherów. Jest to ważne przede wszystkim dlatego, że ich działalność jest zgodna z prawem, również dla typujących. Trzeba bowiem pamiętać, że granie u nielegalnych bukmacherów wiąże się z karą grzywny, która może być bardzo dotkliwa pod względem finansowym. Nie warto więc kusić się na oferty takich firm, które tylko z pozoru są atrakcyjne.

 

Ważną kwestią w przypadku wyboru bonusów bukmacherskich jest również to, aby zawsze czytać ich regulaminy. Choć zazwyczaj zajmuje to kilka dodatkowych minut, to pozwala upewnić się, że dana oferta kierowana jest właśnie do nas oraz tak naprawdę warto z niej skorzystać, również pod względem opłacalności oraz minimalizacji ryzyka.

 

Jak widać bonusy bukmacherskie to zdecydowanie ciekawa opcja dla graczy nowych oraz dłużej obstawiających zakłady wzajemne. Jest ich na rynku naprawdę wiele i każdy buk ma coś innego do zaproponowania w tym zakresie. Warto więc śledzić taką ofertę na bieżąco, aby móc wybrać dla siebie możliwie najlepszą propozycję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here