Jak będzie wyglądać krzesełko schodowe na moich schodach?

0
246

W poniższym artykule spróbujemy wytłumaczyć Ci, jak najpopularniejsze krzesełko schodowe Acorn Superglide będzie wyglądać na Twoich schodach i w Twoim domu.

Innowacyjne windy schodowe Acorn zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​Twojego domu. Montując urządzenie dźwigowe na schodach nigdy nie ingerujemy w modyfikację domu. Zawsze dopasowujemy krzesełko schodowe do Twojej klatki schodowej i wystroju domu.  Windy schodowe Acorn Superglide zostały specjalnie zaprojektowane tak, by wkomponowywały się w Twój dom i były jego ozdobą a nie przeszkodą.

Krzeselko schodowe prostoliniowe.jpg

Wygląd krzesełka schodowego

Właśnie dlatego windy schodowe Acorn zaprojektowano tak, aby były smukłe i subtelne i by można je mocować bezpośrednio do schodów, a nie do ściany – dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o niechlujne modyfikacje, które psują styl lub strukturę Twojego domu. Szyna jezdna w krzesełku schodowym montowana jest za pomocą tak zwanych specjalnych łap do stopni schodów. To naprawdę jest minimalna ingerencja w strukturę stopni schodów. Szyna może być zamontowana do stopni drewnianych, betonowych, czy metalowych.

Dzięki smukłej konstrukcji krzesełek schodowych Acorn, te podnośniki dźwigowe można złożyć, gdy nie są używane. Niezależnie od tego, czy chcesz je złożyć, aby goście mogli z łatwością wchodzić i schodzić po schodach, pozostawiając wolne miejsce, czy też po prostu chcesz je ukryć, aby uzyskać bardziej subtelny wygląd, te popularne podnośniki schodowe można łatwo i wygodnie złożyć tak, aby były poza zasięgiem wzroku. Złożone krzesełko schodowe zajmuje naprawdę niewiele miejsca na klatce schodowej i pozostaje praktycznie niezauważalne. Zawęża klatkę schodową jedynie nieznacznie, nie utrudniając poruszania się po niej innym domownikom czy zaproszonym gościom.

Przede wszystkim windy schodowe Acorn mają pomóc Ci w pokonywaniu schodów, a nie stać się przeszkodą na schodach. Dzięki montażowi krzesełka schodowego odzyskasz swobodę w poruszaniu się po domu, tak by móc korzystać z uroków życia poza domem, lub tak by skupić uwagę na przyjaciołach, rodzinie i Twoich codziennych zajęć.

Składany zawias w szynie jezdnej

Opcja składanej szyny na zawiasach  Wszystkie windy schodowe Acorn są również dostępne z unikalną, składaną opcją szyny, zaprojektowaną w celu usunięcia wszelkich przeszkód lub ryzyka potknięcia się u podnóża schodów, dzięki czemu wszyscy członkowie rodziny mogą z łatwością poruszać się po domu. Składana szyna, świetnie sprawdza w miejscach, gdzie przed schodami nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni lub znajdują się tam drzwi albo korytarz. Windy schodowe Acorn nie są zaprojektowane tak, aby były efektowne – znacznie bardziej zależy nam na funkcjonalności, łatwości obsługi.  To najlepsze na rynku krzesełko schodowe ACORN Superglide dysponuje światową jakością jazdy oraz wykonaniem, działając po cichu, gładko i stabilne oraz będąc bardzo łatwym w użyciu. Podczas jazdy po schodach inny domownicy będą musieli nadstawić słuch by wiedzieć, że akurat w tej chwili ktoś korzysta z urządzenia dźwigowego. 

krzeselko-schodowe-na-szynie-prostej.jpg

Już dziś skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny windy schodowej Acorn, którą otrzymasz po rozmowie z naszym doradcą do spraw likwidacji barier. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły i rozwiązania techniczne tego rewolucyjnego krzesełka schodowego.  

Zadzwoń: +48 606 686 002,

+48 692 44 94 74 i +48 698 132 056

lub napisz na adres: [email protected].

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here