Jakie imprezy będą organizowane w Warszawie na Stadionie Narodowym w 2023?

0
458

Stadion PGE Narodowy w Warszawie to miejsce istotnych wydarzeń nie tylko sportowych, ale też muzycznych oraz biznesowych. Mowa tutaj o najnowocześniejszej arenie wielofunkcyjnej w naszym kraju, a ponadto jednym z najlepszych tego typu obiektów na Starym Kontynencie.

Imprezy w Warszawie na Stadionie Narodowym – dlaczego są tak popularne?

Okazuje się, że Stadion Narodowy w Warszawie jest największym stadionem w Polsce. Zlokalizowany jest przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1. Mieści się blisko stacji metra oraz w pobliżu dworca kolejowego, dlatego dotarcie do niego nie jest problematyczne. Obiekt ten został wybudowany na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, które odbywały się w Polsce i na Ukrainie. Prace zakończyły się w 2011 r. Warto wiedzieć, że PGE Narodowy zbudowano na wałach zburzonego Stadionu Dziesięciolecia. Co istotne, arenę otacza promenada mająca długość 1 km. Natomiast na trybunach może zmieścić się niespełna 60 tysięcy osób. Na tym obiekcie znajdują się 62 loże VIP, a stadion składa się z ośmiu kondygnacji o różnej wysokości.

Imprezy organizowane na Stadionie Narodowym w 2023 roku

W przyszłym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć żużlowe Grand Prix Polski. Jest to bardzo popularna impreza. Ma odbyć się zgodnie z planem 13 maja. Okazuje się, że impreza cyklicznie gromadzi tłum fanów i jest jedną z najbardziej widowiskowych, które organizowane są na tym obiekcie. Warto zaznaczyć, że sprzedać biletów na najbardziej prestiżową rundę w kalendarzu żużlowego Grand Prix ruszyła już w 2022 roku. 

Oczywiście nie jest to koniec wydarzeń zaplanowanych na przyszły rok na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do tego trzeba doliczyć koncert legendarnej grupy muzycznej Red Hot Chilli Peppers. Impreza odbywa się 21 czerwca 2023 roku. Bilety zostały już wyprzedane. Koncert może przejść do historii, jako jeden z najbardziej udanych w naszym kraju. 

Bilety na różne wydarzenia w Warszawie dostępne są na https://rytmy.pl/wydarzenia/warszawa/

Inną imprezą cieszącą się ogromnym zainteresowaniem jest koncert Harry’ego Styles’a. Mowa tutaj o jego trasie koncertowej Love On Tour 2023. Bilety na koncert na Stadionie Narodowym wyprzedały się w zaledwie kilka dni. Obecnie dostępne są w niebotycznych kwotach. Harry Styles to muzyk, który w Polsce ma bardzo dużo fanów. Jego koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Trybuny będą wypełnione do ostatniego miejsca. Dla wielu osób Harry Styles to jeden z najlepszych mainstreamowych artystów popowych. Tworzył on niegdyś boysband One Direction.

Jakie imprezy odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie?

W 2023 roku odbędzie się jeszcze kilka innych imprez. Nie można zapomnieć o koncercie legendarnego zespołu PINK. Do tego trzeba doliczyć koncert Depech Mode oraz koncert bardzo popularnego obecnie muzyka The Weeknd. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się też koncert zespołu Imagine Dragons. Bilety na to wydarzenie można zakupić przez internet w bardzo korzystnej cenie. Warto jednak wiedzieć, że zdecydowanie największą popularnością cieszy się koncert Harry’ego Styles’a. Mowa tutaj o bardzo popularnej obecnie gwieździe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here